Drzwi zewnętrzne Lestol Steel 78

Producent: Lestol
Dostępność:
Jest
szt.

Wyposażenie standardowe

 

Zamek listwowy MS

zamek listwowy czteropunktowy


Mocowany na całej długości skrzydła stanowi idealne zabezpieczcie. Przekręcając dolną wkładkę wysuwamy jednocześnie bolce 1,3,4. Górną wkładką wysuwamy bolec 2. Zamek listwowy dodatkowo usztywnia skrzydło wydłużając jego użytkowanie.
Należy pamiętać by do dobrego zamka dobrać dobre wkładki i klamki, chcąc ułatwić Państwu to zadanie proponujemy zakup wkładek i klamek u naszego 
przedstawiciela.

 

UWAGA!
W naszej ofercie znajdziecie Państwo jeszcze 2 inne typu zamków za dopłatą

 

uszczelka

Uszczelki Q-LON są odporne na starzenie, działanie czynników atmosferycznych i detergentów. Posiadają gładką odporną na zabrudzenia i matowienie powierzchnie z folii polietylenowej. W przypadku uszkodzenia można ją bardzo łatwo wymienić

Zawiasy 3D 20"

Mocne cztery zawiasy które pozwalają na regulacje skrzydła w trzech płaszczyznach.


 

Potrójny pakiet szybowy

W drzwiach montujemy potrójny pakiet szybowy z czarną ramką. więcej na temat szyb w zakładce szklenie

Szklenie

Uwaga w przypadku stłuczenia szyby, istnieje możliwość jej wymiany !!!

 


Dla drzwi z lini 

- TOP
- NEW
- KLASYKA

występuje listwowanie dwustronne


  
 

Dla drzwi z lini 

- STEEL
- FUTURE

występuje listwowanie jednostronne

 

 

 

 

opis szyb

 rodzaj opis szyby
bezbarwna Jest to najszybciej stosowane szkło okienne, o możliwie jak największej przeźroczystości.
antisol To szkło przeciwsłoneczne, delikatnie barwione brązową masą, które obniża przepuszczalność energii słonecznej. Dzięki temu zapobiega przegrzewaniu się pomieszczeń. Poza tym chroni przedmioty wrażliwe na działanie promieniowania ultrafioletowego.
reflex (stopsol) Reflex (stopsol)  to szkło o wzmocnionej kontroli promieni słonecznych. Poprawiające efekt wizualny i  dający  poczucie prywatności. Efekt ten uzyskany  jest poprzez naniesienie tlenków metali na jedną stronę szyby. Stosowana jako przegroda między pomieszczeniami, z którego jedno jest przyciemnione. Osoby znajdujące się z jaśniejszej strony lustra (z odległości około 2m) widzą swoje odbicie i są widoczne dla osób znajdujących się z ciemniejszej strony. Jeżeli osoba znajdująca się ze strony jaśniejszej podejdzie bardzo blisko do szyby, może zobaczyć obiekty po ciemniejszej stronie.
lustro weneckie (fenickie) Lustro weneckie (fenickie) – jest to szyba obustronnie pokryta tlenkiem metali. Zazwyczaj stosowana jako przegroda między pomieszczeniami, z którego jedno jest przyciemnione. Osoby znajdujące się z jaśniejszej strony lustra widzą swoje odbicie i są widoczne dla osób znajdujących się z ciemniejszej strony.
Przykładowym użyciem weneckie (fenickiego) są okazania osób podejrzanych na komisariatach policji.
matowa Jest to szyba z jednej strony pokryta lakierem satynowo-matowym , dzięki czemu „przepuszcza” światło ale staje się nieprzeźroczysta.
P4 Składa się z dwóch warstw szyb bezbarwnych, pomiędzy którymi znajduje się folia antywłamaniowa, Dzięki folii szyba po rozbiciu nie rozsypuje się na drobne kawałki. W miejscu uderzenia powstają promieniście rozchodzące się pęknięcia. Wewnątrz woli mogą być widoczne zarysowania. Szyba P4 występuje tylko jaka szyba bezbarwna.

 

  bezbarwna antisol reflex lustro weneckie
Przepuszcalność światła * * * * * * * * * *
Odbicie lustrzane * * * * * * * * * *

 

charakterystyka drewna

Higroskopijność 

Higroskopijność
zdolność materiału do pochłaniania wilgoci, w przypadku drewna wilgoć prowadzi do odkształceń, (czyli im mniejsza tym lepiej)

 

Sosna

Drewno sosnowe, powszechnie występujące w Polsce. Jest łatwe w obróbce, sprężyste, o dobrej wytrzymałości mechanicznej. Powszechnie wykorzystywane w stolarstwie.
higroskopijność: duża
twardość: średnia

 

 

MERANTII

Drewno importowane do Europy z obszarów południowo-wschodniej Azji, głównie Indonezji i Malezji. Posiada strukturę po pomalowaniu bardzo zbliżona do oklein w oknach PCV.
higroskopijność: 
mała
twardość:
 średnia

 

 

DĄB

Drewno dębowe, powszechnie występujące w Polsce, stosunkowo ciężkie i twarde, odporne na ścieranie. Posiada szlachetną strukturę.
higroskopijność:
 średnia
twardość: 
duża

Zamówienie produktu możliwe wyłącznie w sklepach tradycyjnych sieci Świat Paneli oraz Panel-Pol. 

Zapoznaj się z listą sklepów